SMCJ17A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ17A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ17A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ17A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ17A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27,6V Klämma 54,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
54,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
17V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
18,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,6V