SMCJ16A-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
26V Klämma 57,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ16A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ16A-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ16A-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
57,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
16V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
17,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
26V