SMCJ15C-E3/9AT har utgått och tillverkas inte längre.
I lager: 4 051
Littelfuse Inc.
I lager: 116
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
I lager: 716
Microchip Technology
Diodes Incorporated
26,9V Klämma 55,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ15C-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ15C-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ15C-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 26.9VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
55,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
26,9V