SMCJ150CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ150CA-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ150CA-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ150CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ150CA-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
243V Klämma 6,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ150CA-E3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
6,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
150V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
167V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
243V