SMCJ130A-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
209V Klämma 7,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ130A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ130A-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ130A-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
130V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
144V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
209V