SMCJ12A-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 2 443
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
19,9V Klämma 75,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ12A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ12A-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ12A-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
75,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
12V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V