SMCJ120A-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Littelfuse Inc.
I lager: 4 796
Littelfuse Inc.
I lager: 1 384
Datablad
193V Klämma 7,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ120A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ120A-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ120A-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
120V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
133V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
193V