SMCJ11CA-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 845
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
I lager: 0
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
18,2V Klämma 82,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ11CA-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ11CA-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ11CA-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
82,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
11V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
12,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,2V