SMCJ110CA-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 359
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
I lager: 918
Littelfuse Inc.
Similar
Similar
I lager: 260
Bourns Inc.
177V Klämma 8,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ110CA-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ110CA-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ110CA-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
122V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V