SMCJ110AHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 1 593
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Microchip Technology
Bourns Inc.
Comchip Technology
177V Klämma 8,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ110AHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ110AHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ110AHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Spänning - genombrott (min)
122V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V