SMCJ10CAHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 1 076
Datablad
Direkt
Datablad
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Comchip Technology
Uppgradering
Littelfuse Inc.
I lager: 195
Uppgradering
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
STMicroelectronics
17V Klämma 88,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ10CAHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ10CAHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ10CAHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMCJ10CAHE3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
88,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
10V
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V