SMCG48A-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCG48A-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCG48A-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
77,4V Klämma 19,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCG)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
19,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-215AB, SMC måsvinge
Spänning - backspänning (typ)
48V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
53,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
77,4V