SMCG30A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCG30A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCG30A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCG30A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCG30A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 31A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCG)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
31A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-215AB, SMC måsvinge
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V