SMCG18A-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCG18A-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCG18A-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
29,2V Klämma 51,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCG)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
51,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-215AB, SMC måsvinge
Spänning - backspänning (typ)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V