SMC5K51A-M3/H
DigiKeys produktnummer
SMC5K51A-M3/HGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMC5K51A-M3/HGICT-ND - Remsbit (CT)
SMC5K51A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC5K51A-M3/H
Beskrivning
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
82,4V Klämma 60,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
60,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
51V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
56,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
82,4V