SMC5K28A-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMC5K28A-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMC5K28A-M3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
SMC5K28A-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC5K28A-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
45,4V Klämma 110A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
110A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
28V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V