SMC5K24A-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMC5K24A-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMC5K24A-M3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
SMC5K24A-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC5K24A-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 129A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
129A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V