SMC3K78CA-M3/57
DigiKeys produktnummer
SMC3K78CA-M3/57GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMC3K78CA-M3/57GICT-ND - Remsbit (CT)
SMC3K78CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K78CA-M3/57
Beskrivning
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
126V Klämma 23,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
EDA-/CAD-modeller
SMC3K78CA-M3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
23,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
78V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
86,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
126V