SMC3K75CA-M3/57 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
I lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Eaton - Electronics Division
Microchip Technology
Uppgradering
Littelfuse Inc.
Similar
I lager: 160
Similar
I lager: 230
Bourns Inc.
121V Klämma 24,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K75CA-M3/57
DigiKeys produktnummer
SMC3K75CA-M3/57GITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K75CA-M3/57
Beskrivning
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMC3K75CA-M3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
24,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
75V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
83,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
121V