SMC3K58CA-M3/57
DigiKeys produktnummer
112-SMC3K58CA-M3/57TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMC3K58CA-M3/57CT-ND - Remsbit (CT)
112-SMC3K58CA-M3/57DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K58CA-M3/57
Beskrivning
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
93,6V Klämma 32,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
EDA-/CAD-modeller
SMC3K58CA-M3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
32,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
58V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
64,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
93,6V