SMC3K51CAHM3/9A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
I lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
I lager: 53
Similar
I lager: 475
I lager: 7
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 799
Bourns Inc.
YAGEO
82,4V Klämma 36,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K51CAHM3/9A
DigiKeys produktnummer
SMC3K51CAHM3/9A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K51CAHM3/9A
Beskrivning
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMC3K51CAHM3/9A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
36,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
51V
Spänning - genombrott (min)
56,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
82,4V