SMC3K45CAHM3/57 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 1 700
Littelfuse Inc.
I lager: 2 951
Similar
I lager: 300
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
72,7V Klämma 41,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K45CAHM3/57
DigiKeys produktnummer
SMC3K45CAHM3/57-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K45CAHM3/57
Beskrivning
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMC3K45CAHM3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
41,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
45V
Spänning - genombrott (min)
50V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
72,7V