SMC3K33CA-M3/57
DigiKeys produktnummer
SMC3K33CA-M3/57GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMC3K33CA-M3/57GICT-ND - Remsbit (CT)
SMC3K33CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K33CA-M3/57
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
53,3V Klämma 56,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMC3K33CA-M3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
56,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,3V