SMC3K22CA-M3/57
DigiKeys produktnummer
112-SMC3K22CA-M3/57TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMC3K22CA-M3/57CT-ND - Remsbit (CT)
112-SMC3K22CA-M3/57DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K22CA-M3/57
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 84,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMC3K22CA-M3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
84,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V