SMBJ70D-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMBJ70D-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ70D-M3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ70D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ70D-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 70VWM 111VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
111V Klämma 5,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
70V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
79V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
111V