SMBJ7.5D-M3/H
DigiKeys produktnummer
112-SMBJ7.5D-M3/HTR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMBJ7.5D-M3/HCT-ND - Remsbit (CT)
112-SMBJ7.5D-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ7.5D-M3/H
Beskrivning
TVS DIODE 7.5VWM 12.7V DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12,7V Klämma 47,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
47,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
7,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
8,46V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
12,7V