SMBJ7.5CA-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ7.5CA-E3/52GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ7.5CA-E3/52GICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ7.5CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ7.5CA-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12,9V Klämma 46,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ7.5CA-E3/52 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
46,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
7,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
8,33V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
12,9V