SMBJ64A-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 1 147
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
103V Klämma 5,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ64A-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ64A-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ64A-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
64V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
71,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V