SMBJ48CA-E3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ48CA-E3/5BGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ48CA-E3/5BGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ48CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ48CA-E3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
77,4V Klämma 7,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
48V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
53,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
77,4V