SMBJ3V3-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ3V3-E3/52GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ3V3-E3/52GICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ3V3-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ3V3-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 10.3V DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10,3V Klämma 200A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ3V3-E3/52 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
200A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
5200pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-65°C-175°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
3,3V
Spänning - genombrott (min)
4,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
10,3V