SMBJ30CA-M3/52 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMBJ30CA-M3/52 |
Beskrivning | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 48,4V Klämma 12,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 12,4A |
Tillv. | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Dubbelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-214AA, SMB |
Spänning - backspänning (typ) 30V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 33,3V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 48,4V |