SMBJ30CA-M3/52
DigiKeys produktnummer
112-SMBJ30CA-M3/52TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMBJ30CA-M3/52CT-ND - Remsbit (CT)
112-SMBJ30CA-M3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ30CA-M3/52
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 12,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V