SMBJ28CD-M3/H
DigiKeys produktnummer
SMBJ28CD-M3/HGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ28CD-M3/HGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ28CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ28CD-M3/H
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 44.7VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
44,7V Klämma 13,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
13,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
28V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
31,6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
44,7V