SMBJ26D-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMBJ26D-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ26D-M3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ26D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ26D-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 26VWM 41.6VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
41,6V Klämma 14,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
14,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
26V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
29,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
41,6V