SMBJ24CA-E3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ24CA-E3/5BGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ24CA-E3/5BGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ24CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ24CA-E3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 15,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ24CA-E3/5B Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
15,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V