SMBJ22D-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMBJ22D-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ22D-M3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ22D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ22D-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.1VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,1V Klämma 17,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
17,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AA, SMB
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,1V