SMBJ16D-M3/H
DigiKeys produktnummer
SMBJ16D-M3/HGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ16D-M3/HGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ16D-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ16D-M3/H
Beskrivning
TVS DIODE 16VWM 25.6VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25,6V Klämma 23,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
23,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
16V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
18,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
25,6V