SMBJ15D-M3/H
DigiKeys produktnummer
112-SMBJ15D-M3/HTR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMBJ15D-M3/HCT-ND - Remsbit (CT)
112-SMBJ15D-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ15D-M3/H
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V Klämma 25A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
17V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24V