SMBJ15CA-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 22 842
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
I lager: 366
24,4V Klämma 24,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ15CA-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ15CA-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ15CA-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
24,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V