SMBJ15A-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ15A-E3/52GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ15A-E3/52GICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ15A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ15A-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24,4V Klämma 24,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
24,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V