SMBJ150D-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMBJ150D-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ150D-M3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ150D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ150D-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 150VWM 239VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
239V Klämma 2,53A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,53A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
150V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
170V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
239V