SMBJ14CAHE3/52 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
I lager: 5 280
I lager: 247
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 22 493
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
STMicroelectronics
Similar
Diodes Incorporated
Microchip Technology
23,2V Klämma 25,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ14CAHE3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ14CAHE3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ14CAHE3/52
Beskrivning
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
14V
Spänning - genombrott (min)
15,6V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
23,2V