SMBJ13D-M3/H
DigiKeys produktnummer
SMBJ13D-M3/HGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ13D-M3/HGICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ13D-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ13D-M3/H
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.2VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21,2V Klämma 28,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,2V