SMBJ130CAHE3/5B är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
I lager: 1 528
I lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
STMicroelectronics
Similar
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
209V Klämma 2,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ130CAHE3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ130CAHE3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ130CAHE3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
130V
Spänning - genombrott (min)
144V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
209V