SMBJ12CA-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 73 115
I lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Taiwan Semiconductor Corporation
KYOCERA AVX
I lager: 690
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
I lager: 23
Comchip Technology
19,9V Klämma 30,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ12CA-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ12CA-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ12CA-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
30,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
12V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V