SMBJ120D-M3/I är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
190V Klämma 3,15A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ120D-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMBJ120D-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ120D-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 120VWM 190VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,15A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
120V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
135V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
190V