SMBJ120CA-E3/52 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Eaton - Electronics Division
Semtech Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
193V Klämma 3,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ120CA-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ120CA-E3/52GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ120CA-E3/52GICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ120CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ120CA-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
120V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
133V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
193V