SMBJ10A-M3/52 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
17V Klämma 35,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ10A-M3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ10A-M3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ10A-M3/52
Beskrivning
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
35,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
10V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V