SMBJ100CA-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 1 969
Similar
Comchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
162V Klämma 3,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ100CA-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ100CA-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ100CA-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
100V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
111V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
162V