SMBG15CA-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBG15CA-E3/52GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBG15CA-E3/52GICT-ND - Remsbit (CT)
SMBG15CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBG15CA-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24,4V Klämma 24,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBG)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
24,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-215AA, SMB måsvinge
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V